סיוע להורים למציאת זוגיות לבן/בת

הרצון להגשמה עצמית לאחר הצבא, טיול גדול בחו"ל, לימודים ופיתוח קריירה גורם לצעירים רבים להגיע לחצות את גיל 25, כשהם לבד. ההורים מביטים בדאגה בילד/ילדה שמתבגרים ונשארים לבד. הילדים מצידם קולטים היטב את מבטי הדאגה והכמיהה של ההורים, לראות אותם בזוגיות. הסביבה החברתית והמשפחתית הופכת למעיקה על הצעיר או הצעירה וגם על ההורים, שמתמודדים עם שאלות בנוסח, "יש לו/לה חבר/ה?

נושא הזוגיות של הילדים הופך לטאבו בבית, למרות שהם ואתם, ההורים, מאד מוטרדים ממנו. ההזדמנויות ליצירת אינטראקציות חברתיות הולכת ופוחתת. הילדים מרגישים שהמאכזבים אתכם, במיוחד לאחר שחזרתם מחתונה של הבן של החברים. כל אלה יוצרים מתח בבית, ריחוק והסתגרות של הילד בחדרו.

יש מה לעשות

הלנה עמרם  מציעה תכנית פעולה, שתאפשר לכם ליצור שיח פורה עם הילד בנושא הזוגיות, להפיג את המתח בבית ולסייע לו או לה לבנות זוגיות מאושרת.

מהצלחה גדולה ועד הגשמת חלום, לראות את הבן/בת מקים משפחה. הגישה של הלנה מבוססת על ידע וניסיון רב שנים בייעוץ להורים וצעירים, בהבנת התהליכים המשתנים ביחסי הורים – ילדים לאורך שנות התבגרותם ובסיפורי הצלחה מדהימים.

בחינת מצבו/ה של הילד/ה

האם הוא או היא ממעטים לצאת ומעדיפים להישאר בבית?

האם הוא או היא נשארים בעבודה עד שעות מאוחרות?

האם הם נמנעים מהכרויות ("דייטים")?

האם הם נוטים לבחור בני זוג שאינם מתאימים? האם נטו להישאר במערכות יחסים כאלה לאורך זמן?

האם הם חוו בעבר מערכת זוגית?

כמה זמן עבר מאז הזוגיות האחרונה שחוו?

תשובה חיובית לאחת או יותר מהשאלות האלה מראה, שיש מה לעשות, אפשר לסייע לילדכם.

שיטת העבודה של הלנה עם רם.

במפגש דיסקרטי בן שעתיים, או יותר, נבחן יחד את השאלה, למה בנכם/בתכם לא הצליחו לבנות זוגיות מאושרת. לאחר אבחון מעמיק, נאתר את הקושי של הבן/בת ונמצא דרכים, שיובילו אותו/ה לצאת מהבדידות, לבנות זוגיות מאושרת ולהקים משפחה.

ניתן לבצע את התהליך עם בנכם/בתכם או בלעדיו. במקרה כזה תקבלו מאיתנו הכוונה, כלים ודרכים להגיע לילד, לדבר איתו ולסייע לו לבנות חיים זוגיים מאושרים.

אצלי מתחייבים לתוצאות. תנו לנו, להעניק לכם את האפשרות להיות הורים מאושרים, כלומר, לראות את ילדיכם בונים זוגיות ומשפחה מאושרת.