לאחר שחיתנה 14,000 זוגות במשך 48 השנים האחרונות, ניתן לומר בוודאות: להלנה עם-רם יש שיטה, והיא עובדת. פורטל הלנה פור לאב, הפועל בשיטת הלנה הוא אינו אתר היכרויות רגיל. הוא מיועד לאלה מכם שבאמת מאסו בדייטים כושלים, ומעוניינים במערכת יחסים אמיתית בעלת מטרה ברורה.

עם התפתחות האינטרנט על שלל יתרונותיו ושפע ההזדמנויות שהוא מציע גם בתחומי היכרויות, רצוי להיות זהירים וליצור הפרדה ברורה בין אתרי הכרויות למטרות בילויים,לבין אתר היכרויות רציני למטרת נישואין, חיים משותפים או כל סוג אחר של קשר זוגי יציב ומתמשך.

על פי שיטת הלנה, כדי למצוא את הנפש התאומה לחיים יש לזהות קודם את הצרכים האמיתיים של כל אחד או אחת מכם בהתאם למבנה האישיות שלו/ה תוך שילוב קשת רחבה של תחומים נוספים כמו: גיל, השכלה, מנטליות, אופי, מראה חיצוני, מצב חברתי, תחומי עניין, דת, מעמד סוציואקונומי ועוד.

לשם כך, בהלנה פור לאב, פיתחנו גרסה אינטרנטית שתהיה נאמנה לשיטה, ולעיקרון שמנחה את הלנה כבר 40 שנה: "לא תמיד מה שאתם רוצים הוא באמת מה שאתם צריכים." מעבר לכך, לשם התאמה מקסימאלית בין בני זוג, מסתמכת שיטת הלנה על שלושה פרמטרים עיקריים:

מבחן פסיכולוגי – כל מצטרף חדש לאתר מתבקש למלא שאלון אישי מקיף המכיל פרטים רבים על עצמו, העדפותיו, תכונותיו, הרקע שלו, נתונים פיסיים ונפשיים ומה הוא מחפש.

חוות דעת גרפולוגית – בנוסף למבחן הפסיכולוגי, מתבקשים מצטרפים חדשים לצרף את כתב ידם לצורך פענוח גרפולוגי לשם הוצאת מכלול תכונות יסוד.

אימות פרטים ע"י גורמים מוסמכים – מעבר לתמונה עדכנית וברורה, יבדקו כל הפרטים הניתנים לאימות כדי לוודא שמי שנמצא מצידו השני של הקו או המחשב הוא אכן מי שאתם חושבים שהוא.

לאחר שיוזנו הדו"חות האישיים שיתקבלו מהפסיכולוג, מהגרפולוג ומחברת החקירות לבסיס הנתונים של התוכנה, הם יישארו מאוכסנים בשרתי האתר המאובטח בחשאיות מוחלטת ויהיו נגישים אך ורק לכם ולמתאמת האישית. תוכלו להציגם בפני בני זוג פוטנציאליים לפי שיקול דעתכם.

לאחר הפגישה עם המתאמת ושקלול כל הדו"חות, תאתר התוכנה שפיתחנו את בני הזוג המתאימים לכם ביותר ע"פ שיטת הלנה – השיטה הבטוחה, היעילה והאמינה ביותר להכיר את הנפש התאומה שלכם לזוגיות טובה וארוכת שנים, ולחסוך את מפחי הנפש ובזבוז הזמן והרגשות על בני זוג שאינם מתאימים לכם באמת.

הכרות עם הלנה

לאחר שקבענו להיפגש, נחל בתהליך ההיכרות, ונבחן את מידת התאמתך לזוגיות, לא כל אחד בנוי לזוגיות, וזוגיות מחייבת הכנה, והבנה בתהליך וקבלת אחריות כלי בני זוגכם. מהלך השיחה יאפשר לי לדעתך עליך, התכונות, האופי, והבגרות הנפשית. אם נעבור אם השלב הזה, נעבור לשלב תהליכי אימות נתונים.

תהליך אימות נתונים

בעזרת צוות המוכשר שלי נבדוק ונאמת את הפרטים שנמסרו לנו על ידך, את האופי והכישורים שלך לקראת הזוגיות המושלמת.
בדיקה ראשונה- חקירה פרטית שמטרתה לדעת אם אין עבר פלילי, או בעיות שמקשות בתהליך הזוגיות.
בדיקה שנייה- אבחון גרפולוגי- כאן אנו נלמד על האופי שלך עפ"י כתב היד, התכונות הטובות והרעות, ומידת התאמתם לצד השני.
בדיקה שלישית – אבחון פסיכולוגי, לאחר איסוף כל הנתונים תיערך פגישה עם פסיכולוג בכיר שתפקידו לאבחן ולדעת על הכשרות הנפשית לתהליכי הזוגיות, הפסיכולוג יאבחן ויקבע גם מי מתאים לך, איזה בין זוג מתאים עפ"י הכישורים שלך.
 
כל המבחנים וחוות הדעת יועמדו לעיונכם בסוף, והם יהיו כלי למציאת בין הזוג המושלם.

המתאמת שלך

המתאמת שלך תפקידה בהתאם לכל המבחנים והבדיקות שערכת למצוא לכם את בן הזוג המתאים.
המתאמת תחפש בכל מאגרים שלנו, בן זוג שמתאים לקריטריונים שנקבעו וסוכמו בבדיקות במבחנים שלנו כי שזה יהיה בן הזוג המושלם עבורך.

אימון אישי

במסגרת תהליכי האמון האישי, אנחנו ניצור ונבנה תהליכים שיאפשרו לכם, להכיר את תהליכי הזוגיות, אחריות ביצירת קשר ותחזוקתו. אנו נעניק לכם כלים לאלה שירצו לבנות זוגיות מושלמת