אודות הלנה עמרם

הלנה החלה לעסוק במקצוע השידוכים החל משנת 1968, כששידכה זה לזו רווקים ורווקות מחוג מכריה בעיקר באזור תל אביב והמרכז אך עם הזמן סיפור ההצלחה הלך והתפשט ברחבי הארץ ובהמשך גם בארה"ב. כיום הלנה מקדישה את זמנה בהענקת הידע הרב שצברה בתחום הזוגיות לציבור חברי אתר השידוכים בו היא מתפקדת כיועצת בכירה.

שדכנית עם ניסיון וקבלות

הלנה שנחשבת לשדכנית בינלאומית מוכרת וידועה מתגוררת כיום בתל אביב, ולאורך השנים מצאה את הדרך לאושרם של אלפי בני זוג – אחראית על למעלה מ- 11,000 חתונות מוצלחות, סייעה לאלפי אנשים למצוא אושר, להינשא ולקיים חיי נישואין מאושרים וממושכים.

שירות מיוחד ששם אותך במרכז

שירות השידוכים של הלנה כולל צוות מיומן ומקצועי וכולל ניתוח גרפולוגי אמין, מבחן פסיכולוגי, אימות נתונים וקבוצת שדכניות אישיות במטרה לסנן ולהתאים לכל אחת ואחד בני זוג פוטנציאליים. משרדי החברה ממוקמים בתל אביב ומעניקים שירות לכל מי שחפץ באהבה אמיתית בכל רחבי הארץ.

את הידע הרב שצברה הלנה בעשרות שנות עיסוקיה כשדכנית אפשר למצוא גם בספרים פרי עטה, "המפתח לזוגיות המושלמת" ו"תחילתה של אהבה" הכוללים הכוונה מפורטת בנושא זוגיות. כל מה שנדרש הוא להקשיב לעצותיה של הלנה ולהתכונן לתחילתה של אהבה. מה שעומד לזכותה בהצלחה ביצירת קשרים בין הזוגות – זאת כמובן, מעבר למוכנות ולמסירות שלה – היא "טביעת העין" הטבעית שלה ביחס לאנשים.